SEGREDO DE PORTUGAL – Portugali saladus!

Unistus Portugalis veedetud suvest… Rõõmsameelne, muretu, seiklushimuline ja kindlasti elegantne – sellised on selle suve uued trendikad veinid Portugalist ja just selline saab olema Sinu suvi!

Segredo de Portugal (tõlkes „Portugali saladus“) kaubamärgi alla kuuluvad kaks veinisarja – Café Estoril ja Lago Sagrado.

Cafe Estoril veinisarja alla koondub neli veini: valge ja roosa poolkuiv Vinho Verde ning valge ja roosa poolmagus vein Lissaboni piirkonnast.

Cafe Estoril on oma nime saanud Portugalis asuva linna järgi nimega Estoril, mis asub Cascaisi piirkonnas, Portugali Rivieral. Estoril on armastatud rahvusvaheline luksusturistide sihtkoht ning on tuntud oma esmaklassiliste hotellide, randade ja Estorili kasiino poolest. Linn on kuulus ka selle poolest, et see on olnud koduks arvukatele kuninglikele peredele ja kuulsustele. Samuti on linn tuntud paljude märkimisväärsete sündmuste korraldamise poolest, nagu Estoril Open ning Lissaboni ja Estorili filmifestival. Estoril on Portugalis ja isegi kogu Pürenee poolsaarel üks kalleimaid kohti elamiseks. See on koduks suurele välismaisele kogukonnale ja tuntud oma luksuslike restoranide, hotellide ja meelelahutuse poolest. Cascais on hinnatud oma kõrge elukvaliteedi poolest, mistõttu on see üks ihaldusväärsemaid elukohti Portugalis.

Lago Sagrado (tõlkes „püha järv“) nime alt leiab kaks punast veini: poolmagus Lago Sagrado Tinto ning kuiv Lago Sagrado Reserva.

Veinid on saadaval kõikides suuremates jaekauplustes ning Finewine e-poes.