Cafe Estoril Vinho Verde Rose DOC 75cl

Cafe Estoril Vinho Verde Rose DOC 75cl

Portugal

Vinho Verde

Casa Santos Lima S.A.

75cl

4740158010549

11.5% vol

Kaitstud päritolunimetusega vein

Roosa

Poolkuiv

Kerge

,

10 - 12 °C

6

Iseloomustus

Intensiivse ja särtsaka roosa värviga vein on värske ja elav. Aroom on hästi marjane, tunda on nii maasikaid, vaarikaid kui ka hapukamat jõhvikat. Veinil on mahlakas puuviljane profiil ning lisaks põldmarjade noodid. Väga kerge ja värske väikese kihinaga vein.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne aperitiiv. Sobib suurepäraselt erinevate kalaroogade, mereandidega ja salatitega. Samuti hea kaaslane itaalia- ja aasia toitudega.

Kala
Mereannid
Salatid, taimetoidud
Suupisted

Lisainfo

Casa Santos Lima on Portugali perefirma, kelle toodetud veinid pärinevad Lissaboni, Algarve, Alentejo, Vinho Verde ja Douro piirkondadest. Ligikaudu 400 hektari suurustest viinamarjaistandustes kasvatatud viinamarjadest valmistatakse veine, mis on tuntud oma suurepärase kvaliteedi- ja hinna suhte poolest ning umbes 90% kogu toodangust eksporditakse pea 50-sse riiki kõigil 5 mandril. Firma peakontor asub Alenqueris (45 km Lissabonist põhjas). Casa Santos Lima on “Vinho Regional Lisboa” ja “DOC Alenquer” suurim tootja ning viimastel aastatel üks enim hinnatud Portugali veinimaja riiklikel ja rahvusvahelistel veinikonkurssidel.

Tootja koduleht: http://www.casasantoslima.com/en/

Mine e-poodi