Lago Sagrado Reserva 75cl

Lago Sagrado Reserva 75cl

Portugal

Lisboa

Casa Santos Lima S.A.

75cl

4740158010600

14.0% vol

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Punane

Kuiv

Täidlane

16 - 18 °C

6

Iseloomustus

Uus Segredo de Portugal veinisari toob teieni põnevad maitsed Portugali erinevatest veinipiirkondadest. Intensiivse rubiinpunase tooniga Lago Sagrado Reserval on suurepärase kontsentratsiooniga rikkalik aroom, milles domineerivad küpsed punased puuviljad ja lillelised noodid, mis on hästi integreeritud prantsuse ja ameerika tammest tulenevate vürtsikate nootidega. Maitse on kompleksne, esile tulevad ploomi ja põldmarja noodid, mis põimuvad hästi küpsete tanniinidega. Järelmaitse on rikkalik ja elegantne.
Vein on küpsenud prantsuse ja ameerika tammevaatides 8 kuud.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne tarbida erinevate liharoogade, pajaroogade ning laia valiku juustude kõrvale.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Ulukiliha

Lisainfo

Segredo de Portugal (tõlkes „Portugali saladus“) veinisarja kuuluvad valge ja roosa poolkuiv Vinho Verde ning valge ja roosa poolmagus vein Lissaboni piirkonnast. Need neli veini koonduvad kaubamärgi alla Cafe Estoril. Lisaks kuulub veiniseriaali kaks punast veini, mida ühendab nimetus Lago Sagrado (tõlkes „püha järv“) – poolmagus Lago Sagrado Tinto ning kuiv Lago Sagrado Reserva.
Estoril on linn Portugalis, mis asub Cascaisi piirkonnas, Portugali Rivieral. Estoril on armastatud rahvusvaheline luksusturistide sihtkoht ning on tuntud oma esmaklassiliste hotellide, randade ja Estorili kasiino poolest. Linn on kuulus ka selle poolest, et see on olnud koduks arvukatele kuninglikele peredele ja kuulsustele. Samuti on linn tuntud paljude märkimisväärsete sündmuste korraldamise poolest, nagu Estoril Open ning Lissaboni ja Estorili filmifestival. Estoril on Portugalis ja isegi kogu Pürenee poolsaarel üks kalleimaid kohti elamiseks. See on koduks suurele välismaisele kogukonnale ja tuntud oma luksuslike restoranide, hotellide ja meelelahutuse poolest. Cascais on hinnatud oma kõrge elukvaliteedi poolest, mistõttu on see üks ihaldusväärsemaid elukohti Portugalis.


Auhinnad

2024 ESA Aasta Vein - Pronksmedal (2021 aastakäik)

Mine e-poodi