Cafe Estoril Lisboa Rose 75cl

Cafe Estoril Lisboa Rose 75cl

Portugal

Lisboa

Casa Santos Lima S.A.

75cl

4740158010563

12.5% vol

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Roosa

Poolmagus

Kerge

10 - 12 °C

6

Iseloomustus

Uus Segredo de Portugal veinisari toob teieni põnevad maitsed Portugali erinevatest veinipiirkondadest. Cafe Estoril Lisboa Rose on poolmagus vein, mis on täis elujõudu ja tulvil küpsete punaste marjade aroome. Maitses tulevad esile maasikad ja põldmarjad, mis põimuvad hästi suurepärase happesuse ning pika ja meeldiva järelmaitsega. Suurepärane seltskonnavein.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib suurepäraselt serveerida aperitiivina. Sobib hästi salatite, mereandide ja aasiapäraste toitudega ning grillimise kõrvale.

Salatid, taimetoidud
Suupisted

Lisainfo

Casa Santos Lima on Portugali perefirma, kelle toodetud veinid pärinevad Lissaboni, Algarve, Alentejo, Vinho Verde ja Douro piirkondadest. Ligikaudu 400 hektari suurustest viinamarjaistandustes kasvatatud viinamarjadest valmistatakse veine, mis on tuntud oma suurepärase kvaliteedi- ja hinna suhte poolest ning umbes 90% kogu toodangust eksporditakse pea 50-sse riiki kõigil 5 mandril. Firma peakontor asub Alenqueris (45 km Lissabonist põhjas). Casa Santos Lima on “Vinho Regional Lisboa” ja “DOC Alenquer” suurim tootja ning viimastel aastatel üks enim hinnatud Portugali veinimaja riiklikel ja rahvusvahelistel veinikonkurssidel.

Tootja koduleht: http://www.casasantoslima.com/en/

Mine e-poodi