Cafe Estoril Vinho Verde DOC 75cl

Cafe Estoril Vinho Verde DOC 75cl

Portugal

Vinho Verde

Casa de Vila Verde LDA

75cl

4740158010525

11.0% vol

Kaitstud päritolunimetusega vein

Valge

Poolkuiv

Kerge

10 - 12 °C

6

Iseloomustus

Uus Segredo de Portugal veinisari toob teieni põnevad maitsed Portugali erinevatest veinipiirkondadest. Cafe Estoril Vinho Verde on täiuslik kombinatsioon piirkonna neljast tuntuimast viinamarjasordist. Tulemuseks on värske, puuviljane ja meeldiva happesusega vein. Vinho Verdele ehk „rohelisele veinile“ omane värskus ja kerge kihin, mis teeb veini elavaks ja särtsakaks. Aroomis ja maitses on tuntavad nii troopilised puuviljad ja tsitrused kui ka rohelist õuna ja pirni.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib salatite, suupistete, kalaroogade ja mereandidega, samuti aperitiiviks. Serveerida jahedalt.

Aperitiiv
Kala
Mereannid
Salatid, taimetoidud
Suupisted
Värsked juustud
Vürtsikas

Lisainfo

Segredo de Portugal (tõlkes „Portugali saladus“) veinisarja kuuluvad valge ja roosa poolkuiv Vinho Verde ning valge ja roosa poolmagus vein Lissaboni piirkonnast. Need neli veini koonduvad kaubamärgi alla Cafe Estoril. Lisaks kuulub veiniseriaali kaks punast veini, mida ühendab nimetus Lago Sagrado (tõlkes „püha järv“) – poolmagus Lago Sagrado Tinto ning kuiv Lago Sagrado Reserva.
Estoril on linn Portugalis, mis asub Cascaisi piirkonnas, Portugali Rivieral. Estoril on armastatud rahvusvaheline luksusturistide sihtkoht ning on tuntud oma esmaklassiliste hotellide, randade ja Estorili kasiino poolest. Linn on kuulus ka selle poolest, et see on olnud koduks arvukatele kuninglikele peredele ja kuulsustele. Samuti on linn tuntud paljude märkimisväärsete sündmuste korraldamise poolest, nagu Estoril Open ning Lissaboni ja Estorili filmifestival. Estoril on Portugalis ja isegi kogu Pürenee poolsaarel üks kalleimaid kohti elamiseks. See on koduks suurele välismaisele kogukonnale ja tuntud oma luksuslike restoranide, hotellide ja meelelahutuse poolest. Cascais on hinnatud oma kõrge elukvaliteedi poolest, mistõttu on see üks ihaldusväärsemaid elukohti Portugalis.

Mine e-poodi