Matsu El Viejo 75cl

Matsu El Viejo 75cl

Hispaania

Toro

Matsu Bodega y Vinedos Ecologicos S.L.

75cl

8437008695846

15.0% vol

Kaitstud päritolunimetusega vein

Punane

Kuiv

Täidlane

16 - 18 °C

6

Iseloomustus

Matsu veinide triloogia sai loodud oodina veinimeistritele, kes põlvest põlve annavad edasi oma teadmisi ja säilitavad traditsioone. Portree-sari tähistab kolme põlvkonna pühendumust veinile. Iga üks neist on omaette isiksus ja kehastab seda ka veinis. Matsu El Viejo sümboliseerib veinimaja esimese põlvkonna veinivalmistajaid.
Värvus on tume kirsipunane. Aroom on intensiivne ja tugev, tumedad metsamarjad ja kuivatatud must ploom koos vürtsikate ja suitsuste nootidega. Maitse on tugev ja puiduselt röstine, küps marjasus koos ümarate tanniinide ja magusamate vürtsidega.
See vein sobib ka veganitele.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Loomalihast valmistatud toidud, grillitud lammas, pajaroad ja poolkõvad lambapiimajuustud.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Ulukiliha

Lisainfo

MATSU veinimaja asub Hispaanias Castilla-León Zamora provintsi Toro DO piirkonnas ning tähendab tõlgituna jaapani keelest “ootama”. See kajastab suurepäraselt Matsu veinimaja kannatlikku filosoofiat, kus aastast 2008 toodetakse maheveine sajandivanustelt viinamarjaistandustelt. Veiniaedade küpsed viinapuud aitavad luua mitmekesise ja keeruka maitseprofiiliga veine. Vaatamata kuumale ja kuivale kliimale õnnestub Matsul luua võimsaid, kuid uskumatult elegantseid veine – ja nende vanade viinapuude eeliseid on tunda igas sõõmus.

Tootja koduleht: https://bodegamatsu.com/en

Mine e-poodi