Le Naturel Tinto No Sulphites Bio Vegan 75cl

Le Naturel Tinto No Sulphites Bio Vegan 75cl

Hispaania

Navarra

Aroa Bodegas S.L.

75cl

8435065601503

13.5% vol

Kaitstud päritolunimetusega vein

Punane

Kuiv

Kergelt täidlane

12 - 13 °C

6

Iseloomustus

Käsitsi korjatud Grenache viinamarjast valminud vein on selge ja kirka vaarikapunase värvusega. Puuviljaselt värske aroom toob esile põldmarja, mustsõstra ja kannikeste noodid. Elavas maitses on tunda tugevat puuviljast olemust, mis on tingitud kõrgel asuvatest viinamarjaistandusest. Heas tasakaalus veinil on nauditav happesus ja meeldiv järelmaitse. Vein on läbinud malolaktilise fermentatsiooni.
Veinile pole lisatud sulfiteid.
Mahetoote kood: ES-ECO-025-NA


Tarbimissoovitus

Ideaalne iseseisvalt nautimiseks või valge lihatoitude, röstitud köögiviljade, pasta ja grillitud roogade kõrvale.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Sealiha
Ulukiliha

Lisainfo

Ilma lisatud sulfititeta Le Naturel veinide kollektsiooni võtmeks on täiesti loomulik ja äärmiselt pedantne valmistamisprotsess, kasutades vaid ühte koostisosa ehk viinamarju.
Nii saame veini, mis peegeldab ideaalselt oma päritolu viinamarjaistandust. Aroa Bodegas veinimaja DO Navarra piirkonnas on pioneer orgaaniliste ja biodünaamiliste põllumajandustavade taastamisel. Yerri Valleys, mis on kõige kõrgeim ja värskeim piirkonna ala, valmistatakse kõik veinid minimaalse võimaliku sekkumise ja maksimaalse lugupidamisega viinamarjaistanduste viljade vastu. Aroa Bodegas on üks väheseid veinitootjaid Hispaanias, millel on Hispaania veiniliidu poolt väljastatud Wineries for Climate Protection sertifikaat.


Auhinnad

92 points James Suckling. July 2022.

Silver Medal - Decanter World Wine Awards 2022. (2021 Vintage) 90 points

Mine e-poodi