Le Naturel Blanco No Sulphites Bio Vegan 75cl

Le Naturel Blanco No Sulphites Bio Vegan 75cl

Hispaania

Navarra

Aroa Bodegas S.L.

75cl

8435065600223

12.0% vol

Kaitstud päritolunimetusega vein

Valge

Kuiv

Kerge

7 - 10 °C

6

Iseloomustus

Käsitsi korjatud Garnacha Blanca viinamarjadest valmiv vein on roheka ja kuldse varjundiga intensiivse õlekollase värvusega. Intensiivne ja kompleksne aroom toob esile troopilised ja küpsed puuviljad, mineraalse tagaplaani ning värsked tsitruse nüansid. Lisaks on tunda valgete lillede ja kergelt magusamat karakterit koos mesise lõpunoodiga. Veinis on olemas Garnacha Blanca sordile omane lopsakas happesus ja domineeriv kreemisus koos kerge magusa alatooniga. Lõpumaitses paljastub õrn elegantne mõrusus, mis lisab veini maitsele komplekssust ja kestvust.
Veinile ei ole lisatud sulfiteid.
Mahetoote kood: ES-ECO-025-NA


Tarbimissoovitus

Ideaalne sobivus mereandide ning kerges kreemises kastmes kana- ja sealiha roogade juurde.

Kala
Mereannid
Salatid, taimetoidud
Suupisted
Värsked juustud

Lisainfo

Ilma lisatud sulfititeta Le Naturel veinide kollektsiooni võtmeks on täiesti loomulik ja äärmiselt pedantne valmistamisprotsess, kasutades vaid ühte koostisosa ehk viinamarju.
Nii saame veini, mis peegeldab ideaalselt oma päritolu viinamarjaistandust. Aroa Bodegas veinimaja DO Navarra piirkonnas on pioneer orgaaniliste ja biodünaamiliste põllumajandustavade taastamisel. Yerri Valleys, mis on kõige kõrgeim ja värskeim piirkonna ala, valmistatakse kõik veinid minimaalse võimaliku sekkumise ja maksimaalse lugupidamisega viinamarjaistanduste viljade vastu. Aroa Bodegas on üks väheseid veinitootjaid Hispaanias, millel on Hispaania veiniliidu poolt väljastatud Wineries for Climate Protection sertifikaat.

Mine e-poodi