Chapoutier Tournon Landsborough Chardonnay 75cl

Chapoutier Tournon Landsborough Chardonnay 75cl

Austraalia

Victoria

Maison M.Chapoutier

75cl

9327967005413

13.5% vol

Geograafilise tähisega vein

Valge

Kuiv

Täidlane

10 - 12 °C

6

Iseloomustus

Kuldkollase värvusega vein mille aroomis on tunda kargelt värskust ja imelisi troopilisi puuvilju, mis kanduvad edasi maitsesse. Ümar ja heas tasakaalus happesusega vein.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib suurepäraselt saatmaks kalaroogasid ja Indiapäraste Curryde kõrvale.

Kala
Linnuliha
Vürtsikas

Lisainfo

Aastast 1808, enam kui 200 aastat Rhone´ oru nõlvadel, ning täna ka Roussillon piirkonnas Prantsusmaal, Austraalias ja Portugalis, on Chapoutier perekond valmistanud veinimaailma tipp-saavutusi. Kõiki neile kuuluvaid veiniaedasid kultiveeritakse kas orgaaniliselt või biodünaamiliselt, et säilitada looduslik tasakaal ning väärtustada ja tuua veinides parimal viisil esile iga piirkonna unikaalne eripära – terroir – kombinatsioon pinnasest, kliimast, viinamarjast ja inimlikust faktorist.
Perekonna moto „Fac et Spera“ – tegutse ja looda – ilmestab nende veinivalmistamise filosoofiat kõige paremal viisil, kus veinimeistri roll on usaldada loodust, vaadelda, olla avatud ja „raamideta“ veini kujunemise juures. Seda kõige alumisest ja lihtsamast veiniklassist kuni kvaliteedipüramiidi tippudeni. Selles nende edulugu peitubki.
M.Chapoutier on maineka ajakirja Drinks International poolt valitud aastatel 2016, 2018 ja 2019 maailma juhtivaks Prantsuse veinibrändiks konkursil „The World´s Most Admired Wine Brands“.

Tootja koduleht: https://www.chapoutier.com/en/

Mine e-poodi