Chapoutier Bila-Haut CdR Village Rouge 75cl

Chapoutier Bila-Haut CdR Village Rouge 75cl

Prantsusmaa

Cotes du Roussillon

Maison M.Chapoutier

75cl

3391180019393

14.5% vol

Kaitstud päritolunimetusega vein

Punane

Kuiv

Kergelt täidlane

, ,

16 - 18 °C

6

Iseloomustus

Keskmise täidlusega Rhone Valley küpses-marjases stiilis sume punavein. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Veise- ja ulukiliha carpaccio, Vahemere köök, loomaliha.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Sealiha
Ulukiliha

Lisainfo

Aastast 1808, enam kui 200 aastat Rhone´ oru nõlvadel, ning täna ka Roussillon piirkonnas Prantsusmaal, Austraalias ja Portugalis, on Chapoutier perekond valmistanud veinimaailma tipp-saavutusi. Kõiki neile kuuluvaid veiniaedasid kultiveeritakse kas orgaaniliselt või biodünaamiliselt, et säilitada looduslik tasakaal ning väärtustada ja tuua veinides parimal viisil esile iga piirkonna unikaalne eripära – terroir – kombinatsioon pinnasest, kliimast, viinamarjast ja inimlikust faktorist.
Perekonna moto „Fac et Spera“ – tegutse ja looda – ilmestab nende veinivalmistamise filosoofiat kõige paremal viisil, kus veinimeistri roll on usaldada loodust, vaadelda, olla avatud ja „raamideta“ veini kujunemise juures. Seda kõige alumisest ja lihtsamast veiniklassist kuni kvaliteedipüramiidi tippudeni. Selles nende edulugu peitubki.
M.Chapoutier on maineka ajakirja Drinks International poolt valitud aastatel 2016, 2018 ja 2019 maailma juhtivaks Prantsuse veinibrändiks konkursil „The World´s Most Admired Wine Brands“.

Tootja koduleht: https://www.chapoutier.com/en/


Auhinnad

Wine Spectator 2016 TOP100 - Nr.51

Wine Spectator 2018 87 points

Mine e-poodi