Offley White Porto 75cl

Offley White Porto 75cl

Portugal

Douro

Sogrape Vinhos S.A.

75cl

5601034002500

19.5% vol

Kaitstud päritolunimetusega liköörvein

Valge

Magus

Kerge

6 - 10 °C

6

Iseloomustus

Offley Porto White valmib traditsioonilisel Porto veinimeetodil veinimeister Luid Sottomayor käe all. Käsitsi korjatud viinamarjadelt eemaldatakse varred, pressitakse ja saadud mahl pannakse koos kestadega käärima. Õigel hetkel lisatakse kangestatud alkohol, mille tulemusena valmib kangendatud vein. Selle õige hetke valib veinimeister jälgides rangelt käärimise temperatuuri ja tihedust, sõltuvalt viinamarjasordist, valmimisastmest ja lõplikust nõutud magususest. Esialgu jäävad veinid Dourosse järgmise kevadeni, seejärel viiakse need V.N.Gaiasse ja pannakse laagerduma Offley sajanditevanustesse tammevaatidesse vastavalt traditsioonilisele Porto veinide laagerdumissüsteemile. Aastate jooksul degusteerib veine hoolikalt veinivalmistusmeeskond, kes teeb ka kõik vajalikud parandused ja valmistab ette lõpliku segu, et säilitada Offley Porto White’i stiil ja iseloom. Valitud veinid on tavaliselt 2-5 aastased. Lõplik segu filtreeritakse ja pudeldatakse.Õlgkollase tooniga. Intensiivses aroomis domineerivad lille-, aprikoosi- ja virsiku, marmelaadi, pähkli ja kuivatatud puuviljade noodid. Seda võimendab veel tammevaadis laagerdumine, suurendades veini rikkalikkust ja kompleksust. Maitses on tunda happesuse ja magususe vahelist tasakaalu, veetleva ja elegantse järelmaitsega. Täis värskust ja noorust ning loodud paljudele nautimiseks! Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Soovitame serveerida jahutatult soolatud mandlite, eelroogade ja erinevate suupistetega. Maitseelamuse annab ka serveerimine koos värskete magustoitudega (nt vanilli jäätis troopiliste puuviljadega) või näiteks “Offley toonik“ kokteili valmistamine.


Lisainfo

Sogrape ajalugu ulatub 1942. aastasse, asutajaks ja loojaks Fernando van Zeller Guedes. Tänapäeval juhib ettevõtet kolmas põlvkond, omades umbes 1200 hektari suurusel maalapil viinamarjaistandusi Portugali peamistes viinamarjakasvatus piirkondades ning samuti ka Argentiinas, Tšiilis ja Uus-Meremaal. Prestiizikas ja uuenduslik pereettevõte on keskendunud kvaliteetsete Portugali veinibrändide valmistamisele ja arendamisele kogu maailmas. Sogrape on „Wine in Moderation” aktiivne liige ja vastab maailma kõrgeimate kvaliteedi- ja toiduohutuse standarditele.

Tootja koduleht: http://www.sograpevinhos.eu

Mine e-poodi