Offley Tawny Porto 75cl

Offley Tawny Porto 75cl

Portugal

Douro

Sogrape Vinhos S.A.

75cl

5601034001503

19.5% vol

Kaitstud päritolunimetusega liköörvein

Punane

Magus

15 - 17 °C

6

Iseloomustus

Offley on modernne portvein, mis hõlmab endas kolme sajandi pikkust tootmiskogemust. Elegantne punane tawny tüüpi portvein. Klassikalise stiiliga portvein, mis on saavutanud oma küpsuse ja samas säilitanud ka värskuse. Valmistatud Douro regioonile omastest käsitsi korjatud viinamarjadest. Peale veini valmistamist laagerdub vein Offley veinimõisas tammepuust vaatides. Värvuselt punakas-pruunikas. Maitses tunda küpseid punaseid puuvilju, võimendatud kuiva puuvilja noodiga. Maitse heas tasakaalus pehmete tanniinide ja naturaalse magususega. Maheda järelmaitsega. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Suurepärane ja aristokraatlik digestiiv lõpetamaks suursugust õhtusööki, kuid sobib kaunistama desserdivalikut. Asendamatu kaaslane mandlite ja sokolaadikoogi kõrvale. Serveerides külmalt sobib ka aperitiiviks soolase eelroa kõrvale. Avatud pudel püsib 6-8 nädalat.


Lisainfo

Sogrape ajalugu ulatub 1942. aastasse, asutajaks ja loojaks Fernando van Zeller Guedes. Tänapäeval juhib ettevõtet kolmas põlvkond, omades umbes 1200 hektari suurusel maalapil viinamarjaistandusi Portugali peamistes viinamarjakasvatus piirkondades ning samuti ka Argentiinas, Tšiilis ja Uus-Meremaal. Prestiizikas ja uuenduslik pereettevõte on keskendunud kvaliteetsete Portugali veinibrändide valmistamisele ja arendamisele kogu maailmas. Sogrape on „Wine in Moderation” aktiivne liige ja vastab maailma kõrgeimate kvaliteedi- ja toiduohutuse standarditele.

Tootja koduleht: http://www.sograpevinhos.eu

Mine e-poodi