Torres Santa Digna Cabernet Sauvignon 75cl

Torres Santa Digna Cabernet Sauvignon 75cl

Tšiili

Central Valley

S.V. Miguel Torres S.A.

75cl

8410113005267

13.5% vol

Geograafilise tähisega vein

Punane

Kuiv

Täidlane

16 - 17 °C

6

Iseloomustus

Rubiinpunase värvuse, tugeva puuviljase maitse ja intensiivse täidlase aroomiga kuiv vein. Viinamarjasordile omaselt leiab lõhnabuketis naha ja lagritsa nüansse. Maitses peegeldub majesteetlikkus, 7 kuud tammevaadis laagerdumisest tulenev kerge tanniin on lihvitud veini lõplikul arenemisel pudelis. Säilitamispotensiaal korralikus veinikeldris: 5-7 aastat. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Santa Digna Cabernet Sauvignoni sobib suurepäraselt suitsutatud lihalõikude ja vorstide, liharoogade ja hallitusjuustude kõrvale.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Ulukiliha

Lisainfo

Torrese perekond on viinamarjakasvatusega seotud juba 17. saj. ning lisaks veinivalmistamisele Hispaanias, omandas Don Miguel Torres 1979. aastal Curico’s väikese veinikeldri olles esimene välismaalane investeerimaks Tšiili viinamarjakasvatusparadiisi. Miguel Torres Chile’t võib uhkusega nimetada tõeliseks pioneeriks Tšiilis olles esimene, kes tutvustas uusi veinivalmistamise tehnoloogiaid: võttis kasutusele roostevabast terasest mahutid ja Prantsuse tammevaadid. Lisaks on ta andnud suure panuse Tšiili veinide populaarsuse ja müügimahtude kasvule.

Tootja koduleht: http://migueltorres.cl


Auhinnad

Mundus Vini Germany 2010 - Gold Medal - Vintage 2008

Mine e-poodi