Porto Cruz 10 Year Old Tawny 75cl

Porto Cruz 10 Year Old Tawny 75cl

Portugal

Douro

Gran Cruz Porto

75cl

3147690031505

19.0% vol

Kaitstud päritolunimetusega liköörvein

Punane

Magus

15 - 17 °C

6

Iseloomustus

Porto Cruz 10 Year Old Tawny on segu esmaklassilistest veinidest, mis on tammevaatides laagerdunud 10 aastat, et saavutada optimaalne küpsusaste. Sooja kuldse tooniga telliskivipunases portveini aroomis tungivad esile karamelli ja pähklite magusad noodid (röstitud mandlid ja sarapuupähklid). Olemuselt värske ja kompleksne port pakub rikkalikus maitses meeldivat vürtsikust, suhkrustatud apelsini nüansse ja kauakestvat lõppu. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne aperitiiv, mis sobib oivaliselt pardiliha, seenerisotto, kaneeliga valmistatud dessertide ja kreemikookide kõrvale.
Avatud pudel on soovitatav tarvitada 4 nädala jooksul.


Lisainfo

Porto Cruz on ülekaalukalt No.1 portvein maailmas, mida müüakse enam kui 50-s riigis. Porto Cruz´i ajalugu ulatub aastasse 1887, mil alustati Douro jõe kaldal Vila Nova de Gaias portveinide tootmist. Gran Cruz omandusse kuulub ka 1569.aastal rajatud Douro oru üks vanim ja ilusaim Quinta de Ventozelo mõis oma enam kui 400 ha suuruse veiniaiaga. Gran Cruz kombineerib traditsioonid ja innovaatilisuse, et pakkuda kõrge kvaliteediga porte, alates Quinta alal kasvanud viinamarjadest kuni veinivalmistamiseni Alijos ja laagerdumiseni Vila Nova de Gaia veinikeldrites.
Nii ongi Porto Cruz sündinud pikaajalisest kirest ja pühendumusest valmistada isikupäraseid porte.

Tootja koduleht: https://www.porto-cruz.com/en


Auhinnad

Bacchus 2018 - Gold Medal

Wine Master Challenge 2018 - Gold Medal

Sélection Mondiale des Vins 2018 - Gold Medal

Mine e-poodi