Perepelka Domashnyaya Vodka 50cl

Perepelka Domashnyaya Vodka 50cl

Ukraina

Bayadera Group

50cl

4820080725428

40.0% vol

Viin

12

Iseloomustus

Kooslus tehnoloogiast ja loodusest. Perepelka tooteid iseloomustab pikk viinatootmise kogemus ja uusimad tootmise seadmed. Bayadera Grupi tootevalikusse kuuluvad enimhinnatud viinabrändid maailmas. Perepelka Domashnyaya Vodkat iseloomustab vuti muna ja seda nii kujunduses kui ka maitses. Vuti muna valget ja kaerahelbeid kasutakse tootmisprotsessis, et anda viinale eriti pehme maitse ja õrn ning vaevu tuntav aroom. Pudeli kuju ja etikett on inspireeritud vuti munast. Vuti muna valge ja kaerahelbed on uudne lähenemine viinatootmise protsessis kuna vuti muna ei sisalda salmonelloosi bakterit.


Tarbimissoovitus

Maheda maitse ja peaaegu lõhnatu viin puhtalt tarbimiseks kui ka kokteilidesse. Sobib suurepäraselt Ukraina ja Vene roogadega. Samuti liha ja kalaroogadega.


Lisainfo

Perepelka on Ukraina kaubamärk, mis ühendab harmooniliselt loodust ja kaasaegset tehnoloogiat.Uuenduste maailm ei lakka hämmastamast, kuid ainult loodusega koos sünnivad tõelised meistriteosed.Perepelka viina tootmisel kasutatakse looduse parimaid võimalusi ja kaasaegseid tehnoloogiaid, et luua uus puhtus- ja maitsestandard. Eristuva ja julge stiiliga pudeli disain järgib võimalikult loomulikku joont, justkui looduse enda loodud. Pudeli siledad ja kumerad jooned ning kontuurid rõhutavat toote puhtust ja selle päritolu. Pudel on valmistatud vutimuna kujul rõhutades toote peamist omadust ja eristumist.

Mine e-poodi