Meukow Cognac VSOP 50cl PET

Meukow Cognac VSOP 50cl PET

Prantsusmaa

Cognac

A.C.Meukow & Co

50cl

3257150101171

40.0% vol

Cognac

12

Iseloomustus

Tavapärasest pikem VSOP laagerdumisaeg ja erineva vanusega konjakipiirituse (eaux-de-vie) lisamine annab Meukow VSOP konjakile suurepärase kvaliteedi, mida on korduvalt auhinnatud prestiižikatel konjakihindamisvõistlustel üle maailma. Värvuselt merevaigukollase konjaki aroom on puuviljane ja lilleline (suhkrustatud apelsin, õun, ploom, roos). Maitse on ümar, kuid jõuline, kus tunda lagritsa ja naha noote, järelmaitses intensiivseid nüansse kohvile ja vanillile.


Tarbimissoovitus

Sobib nautimiseks puhtalt serveerituna aroomiklaasist. Soovi korral võib lisada jääd.


Lisainfo

Juba 1850-ndatel võtsid kaks venda, Auguste-Christophe ja Gustave Meukow, ette kaubareise Venemaalt Prantsusmaale, Cognaci linna, et varustada Vene tsaariõukonda parima konjakiga. Vennad sattusid Cognaci linnast ja piirkonnast aga nii suurde vaimustusse, et ei naasnud enam kunagi kodumaale. 1862. aastal asutasid vennad Meukowid ettevõtte A.C.Meukow & CO, pannes sellega aluse Meukowi konjakite tuntusele kogu maailmas.
Meukow kuulub üksikute suurimate konjakimajade hulka, mis funktsioneerib juba aastakümneid eduka pereettevõttena. Eriline edu on Meukowi konjakimaja saatnud alates 1990-ndatest, kui konjakit hakati villima eksklusiivsesse pantri kujutisega pudelisse. Sellest ajast alates on panter Meukowi sümboliks, rõhutades Meukowi konjaki unikaalset identiteeti, milleks on jõud, nõtkus ja elegants. Erikujuga pantripudelid on pärjatud ka kahe Pack d’Ori disainiauhinnaga – 2003. ja 2005. aastal. Tänapäeval müüakse Meukowi konjakeid rohkem kui 80 erinevas riigis. Juba aastaid on Meukow üks tuntumaid konjaki kaubamärke ka Eesti turul!

Tootja koduleht: https://www.meukowcognac.com


Auhinnad

International Wine & Spirit Competition (IWSC) in England 2004 - Gold Medal & Cognac Trophy

The Spirits Business in London in 2011 - Gold Medal

San Francisco World Spirits Competition in 2015 - Double Gold Medal

Mine e-poodi