Label 5 Bourbon Barrel Scotch Whisky 70cl

Label 5 Bourbon Barrel Scotch Whisky 70cl

Shotimaa

Scotland

The First Blending Company

70cl

3147699119044

40.0% vol

Whisky

6

Iseloomustus

Label 5 Bourbon Barrel Single Grain Šoti viski on loodud erilise meisterlikkuse ja asjatundlikkusega Edinburghi lähedal Lowland viskivalmistuspiirkonnas asuvas destilleerimiskojas. Parimad viljaterad valitakse välja, destilleeritakse ja laagerdatakse üle kolme aasta, ainult esmase kasutusega endistes Bourboni vaatides. Selline spetsiifiline küpsemine annab viskile kuldse läikega kastanpruuni värvuse, pehmed vanilli ja tamme nüansid koos peenete puuviljaste nootidega. Kompleksse, põneva ja heas tasakaalus maitsega viskis leidub ka pähklite, kookose ning vürtsikaid alatoone.


Tarbimissoovitus

Sobib serveerida puhtalt, mõne jääkuubikuga ning erinevates kokteilides nagu „Old Fashioned“ või lisades koolat, ingveri limonaadi või toonikut.


Lisainfo

LABEL 5 on rahvusvaheline brand, mis kuulub aastast 2014 Šoti viskide TOP10-sse. Šotimaal välja töötatud LABEL 5 viski on tuntud kogu maailmas oma kõrge kvaliteedi ning hinnatud oma erilise ja autentse maitse tõttu. Rohkete kuldmedalitega pärjatud Label 5 on müügil enam kui 100-s riigis ning kuulub miljonäride klubisse.


Auhinnad

The Scotch Whisky Masters 2020 - Master

Mine e-poodi