Hlibny Dar Classic Vodka 20cl

Hlibny Dar Classic Vodka 20cl

Ukraina

Bayadera Group

20cl

4820080721581

40.0% vol

Viin

30

Iseloomustus

Hlibny Dar Classic on Ukraina number 1 viin. Ukraina on tuntud oma viljaka pinnase ja kvaliteetse vee poolest. Hlibny Dar Classic viina valmistamisel on kasutatud kvaliteetset Ukraina teravilja ja kõrge kvaliteediga puurkaevu vett. Toote valmistamisel on kasutatud kvaliteetset baasmaterjali, söefiltreid ja kaasaegset tehnoloogiat. Kvaliteetse ja maheda maitse tagab erinevate tootmisprotsesside vaheline tsüklilisus, kontrollitud temperatuuril filtreerimine ja optimaalse filtreerimise kiiruse jälgimine. Tulemuseks vähem õlisid ja aldehüüde ning puhas maitse. Kogu viina tootmise protsess on patenteeritud. Kogemustele tuginedes ollakse kindlad, et ainus võimalus ongi kasutatada söefiltreid, kuna teised filtrid ei taga piisavat protsessipõhist kvaliteeti.
Hlibny Dar Classic vodka on müügil enam kui 40 erinevas riigis. Toode on viimase 10 aasta jooksul võitnud enam kui 100 erinevat rahvusvahelist auhinda.


Tarbimissoovitus

Viina maitse on harmooniline ja mahe, ei midagi üleliigset. Klassikaline viin puhtalt tarbimiseks kui ka kokteilidesse.
Sobib suurepäraselt Ukraina ja Vene roogadega. Samuti liha ja kalaroogadega.


Lisainfo

Drinks International hinnagul kuulub Bayadera Gruppi kuuluv Hlibny Dar Vodka top 5 enim müüva viina kaubamärgi hulka maailmas. Hlibny Dar Vodka kuulub legendaarsesse “The Millionaires Club” klubisse ja on jätkuvalt tõusutrendis.

Mine e-poodi