Casa Charlize Passonata ROSSO Puglia IGT 75cl

Casa Charlize Passonata ROSSO Puglia IGT 75cl

Itaalia

Puglia

Cantine Casa Charlize

75cl

4740158011041

13.5% vol

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Punane

Poolkuiv

Täidlane

16 - 18 °C

6

Iseloomustus

Casa Charlize Passonata Rosso Puglia on loodud Primitivo viinamarja kasvukohas ehk Puglia maakonnas kasvanud Sangiovese ja teiste erinevate punaste viinamarjade segust. Veini aroomibuketis domineerivad küpsed punased marjad, eeskätt kirsid ja maasikad. Veini maitse on mõnusalt marjane, ent parajalt pargine. Veinipudeli teeb eriliseks ja silmatorkavaks erkpunane sametetikett ning tavapärasest raskem pudel!
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne vein nautimiseks kooreses kastmes pastade, grillitud lihast, eeskätt looma- ja lambalihast roogadega.
Sobiv serveerimistemperatuur 16–18 °C.

Grill
Ulukiliha

Lisainfo

CASA CHARLIZE on nr. 1 Itaalia veinisari Eestis ja nr. 2 Baltikumis (ACNielsen).
2019. aastal lansseeritud veinisari on teinud väga lühikese ajaga imelise tähelennu ja võitnud paljude eestlaste südamed, kõike seda eelkõige veini kõrge kvaliteedi ja suurepärase maitse tõttu.
Veinisarjas on veine, mis pärinevad Itaalia kuulsaimast regioonist Toscanast – tuntud oma maastiku ilu, ajalooliste paikade ja veinivalmistamise traditsioonide poolest.
Päikselisest Sitsiiliast pärinev ja üks populaarseimaid Itaalia viinamarju – Pinot Grigio on esindatud kolmel erineval moel, neist kõige uuemad Floreale nime all.
Lisaks on valikus kaks maheda happelisusega Puglia piirkonna “kuningat” – üks uhkem Primitivo kui teine. Valikut rikastab ka kirglik ja silmatorkava sametetiketiga punavein Passonata Rosso Puglia!
Nõutuimad veinid on saadaval ka 3-liitriste pakiveinidena.
2020. aasta septembrist lisandus Casa Charlize kaubamärgi alla prosecco ja vahuveinid, mis pärinevad kuulsast Veneto piirkonnast.

Mine e-poodi