Borgo Conventi Sauvignon Isonzo del Friuli 75cl

Borgo Conventi Sauvignon Isonzo del Friuli 75cl

Itaalia

Friuli

Borgo Conventi SRL

75cl

8018706000042

13.0% vol

Kaitstud päritolunimetusega vein

Valge

Kuiv

Kergelt täidlane

10 - 12 °C

6

Iseloomustus

Veinil on kerge roheka tooniga õlekollane värvus. Aroomibukett on väga intensiivne, lopsakas ja iseloomulik sordile pakkudes viigimarjade, virsiku, nõgese, salvei, tomatilehtede ja kergelt kuivatatud aprikooside nüansse. Maitse järgib aroomi, on värske ja rafineeritud, kena kehandi ja pika aromaatse lõpuga.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne vein iseseisvalt nautimiseks või täiustamaks mereande, linnuliha, sparglit, köögiviljade frittatasid ja idamaist kööki.

Kala
Linnuliha
Mereannid
Suupisted
Värsked juustud

Lisainfo

“Borgo Conventi” (tõlkes: kloostrite küla) veinimõisa süda asub tänasel päeval maatükil, kuhu ehitati dominiiklaste poolt sealse regiooni esimene klooster. 30 ha parimaid viinamarjaistandusi laiuvad ümbritseva maa-ala kahes kõige paremas veinikasvatuspiirkonnas, Isonzo ja Collio, tänu millele valmistatakse esmaklassilisi veine.

1975. aastal loodud Tenuta Borgo Conventi tipptasemel veinitehas asub 1990. aastal renoveeritud taluhoones. Borgo Conventi filosoofia on luua elegantseid veine, millel on eristuv geograafiline identiteet ja tõeline sordiväljendus ning ideaalne tasakaal struktuuri ja veini olemuse vahel. Iga pudel räägib lugu kõrgest kvaliteedist, traditsioonidest ja kirest.

Tootja koduleht: https://www.borgoconventi.it/en/

Mine e-poodi