Borgo Conventi Merlot Isonzo del Friuli 75cl

Borgo Conventi Merlot Isonzo del Friuli 75cl

Itaalia

Friuli

Borgo Conventi SRL

75cl

8018706000073

13.0% vol

Kaitstud päritolunimetusega vein

Punane

Kuiv

Kergelt täidlane

16 - 18 °C

6

Iseloomustus

Sügava rubiinpunase värvusega veini kutsuv aroom on meeldivalt marjane pakkudes metsmarja noote ning meeldivalt värskendavaid piparmündi ja lagritsa kergeid nüansse. Kuiv maitse on kompromissitu, tasakaalustatud, veetlevalt elegantse keha ja üsna pika viimistlusega. Kontrollitud temperatuuril (26-28 °C) fermentatsioon toimub koos kestadega 8-10 päeva. Vein küpseb terasest vaatides korje aastale järgneva kevadeni kuni ta pudeldatakse. Veini jääksuhkur on 2 g/l.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne sobivus tomatiste pastaroogade, linnuliha ning poolkõvade juustudega.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Sealiha
Ulukiliha

Lisainfo

“Borgo Conventi” (tõlkes: kloostrite küla) veinimõisa süda asub tänasel päeval maatükil, kuhu ehitati dominiiklaste poolt sealse regiooni esimene klooster. 30 ha parimaid viinamarjaistandusi laiuvad ümbritseva maa-ala kahes kõige paremas veinikasvatuspiirkonnas, Isonzo ja Collio, tänu millele valmistatakse esmaklassilisi veine.

1975. aastal loodud Tenuta Borgo Conventi tipptasemel veinitehas asub 1990. aastal renoveeritud taluhoones. Borgo Conventi filosoofia on luua elegantseid veine, millel on eristuv geograafiline identiteet ja tõeline sordiväljendus ning ideaalne tasakaal struktuuri ja veini olemuse vahel. Iga pudel räägib lugu kõrgest kvaliteedist, traditsioonidest ja kirest.

Tootja koduleht: https://www.borgoconventi.it/en/

Mine e-poodi