Torres Sangre de Toro 18.7cl

Torres Sangre de Toro 18.7cl

Hispaania

Penedes

Miguel Torres S.A

18cl

84153944

13.5% vol

Kaitstud päritolunimetusega vein

Punane

Kuiv

Kergelt täidlane

,

14 - 15 °C

24

Iseloomustus

Vein on kääritatud kontrollitud temperatuuril roostevabast terasest tankides üks nädal. Seejärel on vein laagerdunud Ameerika ja Prantsuse tammevaatides ca 6 kuud. Veinil on sügav kirsipunane värv. Aroomis tunda punaseid marju (maasikaid), mida vürtsitab must pipar. Maitse on jõuline ja samas pehme ning sametine, delikaatne tasakaalukas hape.
Sangre de Toro (tõlkes härja veri) valmistamiseks valitud viinamarjad pärinevad hoolikalt valitud veiniistandustest. See ikooniline vein on jäänud truuks oma algupärasele stiilile alates aastast 1954, mil nägi ilmavalgust kõige esimene Sangre de Toro aastakäik. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Hispaania Härja Veri täiendab raskemat menüüd, sobides loomaliha, hautiste, metslinnuliha ja teravate juustude juurde. Loomulikult sobib ideaalselt hispaania traditsioonilise paella saatjaks – eriti lihast valmistatud palla´ga.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Sealiha
Ulukiliha

Lisainfo

Torrese perekond alustas viinamarjakasvatusega juba 17. sajandil iidses Kataloonia linnakeses Vilafranca del Penedesis. See on tänaseni pereäri. Torres on veinivalmistamise ja arendustöö esirinnas ka Tšiilis. Veini tehakse ka Californias. Perekond on võtnud südameasjaks investeerida säästlikku ja jätkusuutlikku keskkonda, olles siin eestvedajaks ja eeskujuks kogu veinimaailmale. Torres on valitud maineka ajakirja Drinks International poolt maailma enimhinnatud veinibrändiks 2014, 2015, 2017, 2018 aastatel, mis teeb neist ühe edukama ja mainekama veinitootja käesoleval sajandil.

Tootja koduleht: https://www.sangredetoro.com/

Mine e-poodi