The London Essence Pink Pepper & Pomelo Tonic Water 50cl

The London Essence Pink Pepper & Pomelo Tonic Water 50cl

Suurbritannia

Britvic EMEA Ltd

50cl

5010102241343

,

8

Iseloomustus

Klassikaline toonik, milles tunda pomelot ja rose pipart. Vaid looduslikest lõhna- ja maitseainetest.

Koostis: karboniseeritud vesi, fruktoos, naturaalsed lõhna-ja maitseained (sh hiniin), sidrunhape. 100 ml: energiasisaldus 86 kJ/20 kcal, rasvad 0g sh küllastunud rasvhapped 0g, süsivesikud 4,5g sh suhkrud 4,5g, kiudained 0,0g, valgud 0g, sool 0g.


Tarbimissoovitus

Puhtalt ja kokteilides.


Lisainfo

1896. aastal Thamesi jõe kaldal asutatud The London Essence Company arendas teadmisi ja oskusi, luues suurepäraseid essentse tolleaegsetele juhtivatele parfüümimajadele.
Rakendades neid saladusi toidu- ja joogimaailma jaoks, kasutasid nad destilleerimise teadust ja maitsete kujundamise kunsti, et luua looduslike essentside tasakaalustatud maitseküllus ja kompleksus.
The London Essence Company valmistab täna algupärase ettevõtte meisterlikkusest ja leidlikusest inspireeritult luksuslikke jooke valides välja parimad taimed ja destilleerides neid õrnalt, et säiliks nende tegelik olemus ja puhas maitse.
Kõik toonikud on madala kalorsusega, ei sisalda kunstlikke magusaineid ja pakuvad hoolikalt valitud maitseprofiile, et tõsta esile esmaklassilisi destillaate või luua põnev eraldiseisev joomise kogemus.

Tootja koduleht: https://www.londonessenceco.com/en

Mine e-poodi