Pastoral Osobõi 75cl

Pastoral Osobõi 75cl

Moldova

Migdal-P

75cl

4840342004146

12.0% vol

Vein

Punane

Poolmagus

Kergelt täidlane

12 - 14 °C

12

Iseloomustus

Magus punane vein, mis on valmistatud enamjaolt Cabernet Sauvignon viinamarjast. Veini iseloomustavad rubiinpunane värvus ja marjane aroom, milles domineerivad mustsõstar ja kirss. Ümar ja sametine maitse on heas tasakaalus sordile omase tugevama pargisusega. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib praetud liharoogadega, mille lisandiks kas puuviljakastmed või küpsetatud puuviljad. Samuti erinevate magusate küpsetistega nagu šokolaadikoogid ja teised tummisemad koogid.

Grill

Lisainfo

Firma Migdal-P” asutati 1995. aastal ja omab mitmeid kaasaegseid veinivalmistamise komplekse. Moldova keskosas, Codru veinivalmistamispiirkonnas, asub lisaks veinikeldrile ka Prantsuse Chateau stiilis turismikompleks koos 4 degusteerimissaali, veinikeldri ja kollektsioonveinide galeriiga. Olles üks suuremaid veinitootjaid ja eksportijaid Moldovas, omab ettevõte suure jõudlusega Itaalia ja Saksa päritolu tootmis- ja ladustamisseadmeid. Ettevõtte missiooniks on kvaliteetsete veinide tarbimiskultuuri levitamine, Moldova veinide populariseerimine nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil, samuti tarbijate tervise eest hoolitsemine. MIGDAL-P on sertifitseeritud kvaliteedistandardite ISO 9001: 2008 ja ISO 22000: 2005 alusel.

Mine e-poodi