Õllenaut Kaineken Non-Alcoholic IPA 33cl

Õllenaut Kaineken Non-Alcoholic IPA 33cl

Eesti

Õllenaut OÜ

33cl

4744045010926

12

Iseloomustus

Lihtsasti nauditav kauakestva maitsega puuviljane IPA. Maitses on tunda aprikoosi, ananassi, tsitruse ja küpse mango noodid, millele järgneb mõnus mõrkjus ja linnaseline kauakestev järelmaitse. Aroomis on tunda troopilist ananssi ja mangot koos greibiga.

Koostisosad: Vesi, ODRA- ja NISUlinnased, humal, pärm.
*Allergeenid on märgitud koostises suurte tähtedega.

Toitumisalane teave 100 ml kohta: energiasisaldus 120kJ/28kcal, rasvad 0g, millest küllastunud rasvhapped 0g, süsivesikud 6,7g, millest suhkrud 3,4g, valgud 0,36g, sool 0,01g.


Tarbimissoovitus

Tänu suurepärasele ja kauakestvale maitsele ning alkoholi puudumisele on toode sobilik tarbimiseks igas olukorras.


Lisainfo

Õllenaudi lugu algas aastal 2009, mil hobipruulija Ilmar tegi esimesed õllepruulimise katsetused. Sõprade ja tuttavate tunnustuse toel sündiski mõned aastad hiljem Õllenaudi pruulikoda. Tänaseks on Õllenaut kasvanud arvestatavaks tegijaks Eesti käsitööõlle turul. Lisaks koduturule leiab Õllenaudi tooteid ka Põhjamaadest ja teistest Euroopa riikidest. Õllenaudi pruulikoja südameks on Baltimaade üks modernsemaid pruulikodasid, mida toetavad energiatõhusad ja efektiivsed tehnilised lahendused. Õllenaudi käekirjaks on lihvitud ja tasakaalustatud maitsed, veatu kvaliteet ja mängulise disainikeelega pakend. Õllenaut annab mahule maitset!


Auhinnad

„Parim Eesti Jook 2021" - hõbemedal (alkoholivaba õlu kategoorias)

Mine e-poodi