Meukow Cognac XO 300cl giftbox

Meukow Cognac XO 300cl giftbox

Prantsusmaa

A.C.Meukow & Co

300cl

3257150100686

40.0% vol

Cognac

4

Iseloomustus

Kuldse pantri kujutis pudelil väljendab Meukow XO konjaki täiuslikku harmooniat, mis on kahekordse destilleerimise, pika tammevaadis laagerdumisprotsessi ja Cognaci regiooni määratletud aladelt saadud eksklusiivsete eaux-de-vie (Grande Champagne, Petite Champagne ja Fins&Bons Bois) segude vili. Konjaki värvus meenutab lõkendava mahagoni tooni. Täiuslikult selge ja väga atraktiivse tekstuuri ning puuviljase aroomiga (suhkrustatud apelsin, kuivatatud ploom) kvaliteetkonjaki põhimaitse on küllaltki intensiivne, kerge mandli ja pähkli nüansiga. Jõulises järelmaitses tunda vihjeid nahale ja šokolaadile.
Pudelil olev panter on käsitsi maalitud ning kõikide pudelite alt võib leida kunstniku allkirjana tema initsiaalid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne nautimiseks puhtalt serveerituna tulbikujulisest konjakiklaasist.


Lisainfo

Juba 1850-ndatel võtsid kaks venda, Auguste-Christophe ja Gustave Meukow, ette kaubareise Venemaalt Prantsusmaale, Cognaci linna, et varustada Vene tsaariõukonda parima konjakiga. Vennad sattusid Cognaci linnast ja piirkonnast aga nii suurde vaimustusse, et ei naasnud enam kunagi kodumaale. 1862. aastal asutasid vennad Meukowid ettevõtte A.C.Meukow & CO, pannes sellega aluse Meukowi konjakite tuntusele kogu maailmas.
Meukow kuulub üksikute suurimate konjakimajade hulka, mis funktsioneerib juba aastakümneid eduka pereettevõttena. Eriline edu on Meukowi konjakimaja saatnud alates 1990-ndatest, kui konjakit hakati villima eksklusiivsesse pantri kujutisega pudelisse. Sellest ajast alates on panter Meukowi sümboliks, rõhutades Meukowi konjaki unikaalset identiteeti, milleks on jõud, nõtkus ja elegants. Erikujuga pantripudelid on pärjatud ka kahe Pack d’Ori disainiauhinnaga – 2003. ja 2005. aastal. Tänapäeval müüakse Meukowi konjakeid rohkem kui 80 erinevas riigis. Juba aastaid on Meukow üks tuntumaid konjaki kaubamärke ka Eesti turul!

Tootja koduleht: https://www.meukowcognac.com

Mine e-poodi