Meukow Cognac Esprit de Famille 70cl giftbox

Meukow Cognac Esprit de Famille 70cl giftbox

Prantsusmaa

Cognac

A.C.Meukow & Co

70cl

3257150101607

40.0% vol

Cognac

4

Iseloomustus

Nii nagu juba ka ´Esprit de Famille´ nimi otsetõlkes ütleb, on Esprit de Famille Meukowi konjakimaja esindusjook – kõige unikaalsem ja eksklusiivsem konjak, mis sümboliseerib endas kõige ehedamal moel Meukowi konjakimaja pärandit, avaldades oma olemasoluga austust põlvkondade pikkusele ajaloole ja konjakimaja perekonnale.
Meukow 1862 Esprit de Famille on valmisatud kahest väga vanast eaux-de-vie segust (Grande ja Petite Champagne).


Tarbimissoovitus

Ideaalne nautimiseks puhtalt serveerituna tulbikujulisest konjakiklaasist.


Lisainfo

Juba 1850-ndatel võtsid kaks venda, Auguste-Christophe ja Gustave Meukow, ette kaubareise Venemaalt Prantsusmaale, Cognaci linna, et varustada Vene tsaariõukonda parima konjakiga. Vennad sattusid Cognaci linnast ja piirkonnast aga nii suurde vaimustusse, et ei naasnud enam kunagi kodumaale. 1862. aastal asutasid vennad Meukowid ettevõtte A.C.Meukow & CO, pannes sellega aluse Meukowi konjakite tuntusele kogu maailmas.
Meukow kuulub üksikute suurimate konjakimajade hulka, mis funktsioneerib juba aastakümneid eduka pereettevõttena. Eriline edu on Meukowi konjakimaja saatnud alates 1990-ndatest, kui konjakit hakati villima eksklusiivsesse pantri kujutisega pudelisse. Sellest ajast alates on panter Meukowi sümboliks, rõhutades Meukowi konjaki unikaalset identiteeti, milleks on jõud, nõtkus ja elegants. Erikujuga pantripudelid on pärjatud ka kahe Pack d’Ori disainiauhinnaga – 2003. ja 2005. aastal. Tänapäeval müüakse Meukowi konjakeid rohkem kui 80 erinevas riigis. Juba aastaid on Meukow üks tuntumaid konjaki kaubamärke ka Eesti turul!

Tootja koduleht: https://www.meukowcognac.com


Auhinnad

Winevents Hong Kong 2011 - Bronze Medal

Mine e-poodi