Mas Pere Ecologic Brut Cava 75cl

Mas Pere Ecologic Brut Cava 75cl

Hispaania

Cava

Pere Ventura S.L.

75cl

8426998250760

11.5% vol

Kaitstud päritolunimetusega kvaliteetvahuvein

Valge

Kuiv

Kerge

, ,

6 - 8 °C

6

Iseloomustus

Selge kirgas välimus, toonilt roheka helgiga kahvatu kuldkollane. Peened, elegantsed eraldi seisvad mullid. Xarel-lo annab veinile keha ja struktuuri, Macabeo rafineerituse ja värskuse, Parellada lisab aromaatsust. Aroomis on tund tsitruseliste ja pirni värskeid, särtsakaid ja mahlaseid noote. Tekstuur on siidine, vahune ja pehme. Maitse on erk ja meeldiva happesusega, järelmaitse pikk ja kestev.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib suurepäraselt aperitiiviks, piknikule, taimetoitudega, värskete mereandidega ja sushiga. Kui hindad looduslähedust ja roheline on Sinu lemmik värv, siis Mas Pere Ecologic on Sinu Cava!

Aperitiiv
Kala
Mereannid

Lisainfo

MAS PERE on Cava ja Kataloonia piirkonna elustiili suursaadik. MAS PERE austab kohalikke traditsioone ja kultuuri; pühendumine traditsioonilisele vahuveini valmistamise meetodile ja kohalikele viinamarjadele, et tõsta esile Cava õilsust ja päritolu.
MAS PERE esindab uhkusega oma piirkonda ja selle ajalugu, selle inimesi ja nende päritolu, kultuuri, väärtusi ja eluviis. MAS PERE on kõik ühes: vein, kaupmees ja tarbija ehk sõber, kes väärtustab brändikogemust ja teeb teadlikke valikuid.
MAS PERE cava on klassikaline ja rafineeritud – see on maa-alustes keldrites laagerdunud kvaliteetne Cava, mis on toodetud traditsioonilisel viisil tipptasemel tehnoloogia abiga.
Iga hetk muutub eriliseks koos MAS PERE Cavaga.

Tootja koduleht: https://mas-pere.com/


Auhinnad

Kuldmedal - Concours Mondial Bruxelles 2023

Mine e-poodi