Laurent-Perrier Grand Siecle Prestige Cuvee Brut 75cl

Laurent-Perrier Grand Siecle Prestige Cuvee Brut 75cl

Prantsusmaa

Champagne

Laurent Perrier

75cl

3258434270002

12.0% vol

Kaitstud päritolunimetusega kvaliteetvahuvein

Valge

Kuiv

Kergelt täidlane

,

10 - 12 °C

6

Iseloomustus

Kui loodus annaks võimaluse lavastada klimaatilised tingimused täiusliku šampanja loomiseks, siis tulemuseks oleks Laurent-Perrier Grand Siecle. Kuna aga loodus oma kordumatus ilus ei paku meile seda võimalust, komponeeris Laurent-Perrier erinevate parimate aastakäikude šampanjade segamise (assemblage) tulemusel aroomide-maitsete sümfoonia, mis väljendab šampanjat selle parimas võimalikus esituses.
Grand Siecle Nr.25 on kolme erakordse aastakäigu – 2006, 2007, 2008 – segu. Viinamarjad pärinevad 11-st parimast Champagne kasvuala Grand Cru aedadest (kokku on Champagnes 17 Grand Crud). Suurem osa marju on Chardonnay, mida täiendab Pinot Noir. Šampanja sümfooniaks areneb see komponentide kokkumäng 10-aastase pudelilaagerdumise tulemusel. Head nautimist ja avastamist!
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Parima maitseelamuse saamiseks kasuta prestige cuvee šampanjaklaasi või valge veini klaasi.
Serveeri 10-12C juures, ehk mitte otse külmikust.
Võta aega endale ja anna aega šampanjale selle avanemiseks.
Noobel jook sobitub hõrgu söögiga – homaar, valge vääriskala, värske ja maitsepuhas, siidiselt pehme heleda kastmega.

Aperitiiv
Mereannid

Lisainfo

Champagne Laurent-Perrier sünniajaks on dateeritud 1812. Tänase Laurent-Perrier šampanjamaja iseloomuliku stiili kujunemise ajaloos võib pidada oluliseks aastaks 1945, mil ettevõtte juhi kohale asus Bernard de Nonacourt – ambitsioonikas noormees, kes põles kirest ja armastusest šampanja vastu – ning kelle juhtimisel kujunes välja Laurent-Perriere tänane karakter: värske, kergelt lendlev ja elegantne. Veinid on valdavalt Chardonnay-põhised, tulvil tsitruselisi maitsenüansse.

Tootja koduleht: http://www.laurentperrier.com/

Mine e-poodi