J.P.Chenet So Free Chardonnay Alcohol-Free 75cl

J.P.Chenet So Free Chardonnay Alcohol-Free 75cl

Prantsusmaa

J.P.Chenet

75cl

3500610146862

Valge

Poolkuiv

Kerge

7 - 9 °C

6

Iseloomustus

Pärast traditsioonilist veinivalmistamist viiakse vaakumdestilleerimise abil läbi de-alkoholiseerimine. See uuenduslik protsess ei vaja ei kemikaalide lisamist ega ka kuumutamist. Protsess on küll aeganõudev – vaja on vähemalt 30 tundi, et alkohol õrnalt veinist eemaldada. Sellise tehnoloogia abil säilivad nii veini struktuuri, maitse kui ka aroomi kvaliteet, lisamata kunstlike aineid.
Värv on kuldne ja kirgas. Aroom rikkalik, tulvil valgete lillede õite aroomi, tsitrust, kollaseid puuvilju ja vaniljet. Struktuur on elav ja hästi balansseeritud.

Koostisosad: alkoholivaba valge vein, viinamarja pressjäägi kontsentraat, kaaliumsorbaat. Sisaldab sulfiteid.
Toiteväärtus 100ml kohta: Energiat 84kJ/20 Kcal, rasvu <0,5g, sh küllastunud rasvu <0,01g, süsivesikuid 5g, millest suhkruid 5g, valku <0,5g, soola <0,01g.


Tarbimissoovitus

Suurepärane aperitiiv. Samuti kaaslaseks salatitele, grillitud kalale, valgele lihale, pasta- ja riisiroogadele.


Lisainfo

1984. aastal disainis Joseph Helfrich, kunstnik ja ettevõtja, revolutsioonilise kujuga pudeli. Pudel sai nimeks Josephine. Selle viltune kael ja rõõmsameelne kehakuju nõudsid eksklusiivset pudeli tootmisliini. Esimesed veinid olid Cabernet Sauvignon Vin de Pays d’Oc ja Blanc de Blancs Vin de Pays des Côtes de Gascogne. Sel ajal teati J.P.CHENET veine J.P.CHANEL nimega. Jean-Paul Chanel oli J. Helfrich´i lähedane koostööpartner. 1991. aastal võideti pakendite Oscar jäljendamatu Joséphine pudeli eest (julge ja originaalne disain!). Täna kuuluvad tootesarja lisaks eri mõõtu veinidele ka vahuveinid ja brandy.
J.P. Chenet tooted on saadaval kõikides hästivarustatud kauplustes.

Tootja koduleht: http://www.jpchenet.com/

Mine e-poodi