Ironstone Reserve Old Vine Zinfandel 75cl

Ironstone Reserve Old Vine Zinfandel 75cl

Ameerika Ühendriigid

California

Ironstone Vineyards

75cl

724826111251

15.0% vol

Geograafilise tähisega vein

Punane

Kuiv

Täidlane

16 - 18 °C

6

Iseloomustus

Ironstone Reserve Old Vine Zinfandel viinamarjad kasvatatakse Mokelumne jõe kaldal Lodis, mis on üks parimaid piirkondi Zinfandel viinamarjale. Viinapuud on 60-80 aastased. Korje toimub käsitsi ja vein küpseb 12 kuud väikestes Prantsuse tammevaatides. Värvilt sügav rubiinpunane. Rikkalikus aroomis on tunda tumedaid marju, šokolaadi ja küpseid puuvilju. Järelmaitse on pikk ja rikkalik. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib hästi ulukiga, põdraliha ja kaua küpsenud pehmete liharoogadega. Ideaalne erinevate pajaroogadega.
Hea säilituspotentsiaaliga vein.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Ulukiliha

Lisainfo

Ironstone (Kautz Family Vineyards) on üks suuremaid veinialal tegutsevaid pereettevõtteid Kalifornias. Nende esimesed veiniistandused Lodi piirkonnas loodi 1948. aastal John Kautz’i poolt, kes peagi kuulus omas piirkonnas kümne olulisema veinikasvataja hulka. John ja tema naine Gail koos nelja lapsega: Stephen, Kurt, Jack ja Joan on kõik aktiivselt seotud veinitootmise ja Ironstone majapidamisega. Veinimaitsete loomisele aitab kaasa ka nende veinimeister Steve Miller. Ühise töö tulemusena on Ironstone veinid üle maailma tunnustatud kõrge kvaliteedi ja igapäevaseks nautimiseks lubava hinna poolest.
Lisaks headele veinidele on Ironstone tuntud ka mitmekesise meelelahutuspargi poolest, kus huvitavat tegevust jätkub kogu perele.

Tootja koduleht: https://www.ironstonevineyards.com/


Auhinnad

vintage 2017 - IWSC 2020 - Gold MEdal

vintage 2014 - IWR 2017 - 89 points

Mine e-poodi