Dreamer Romania Late Harvest Pinot Grigio 75cl

Dreamer Romania Late Harvest Pinot Grigio 75cl

Rumeenia

Domeniile Alexandrion Rhein 1892 S.A.

75cl

4740158005460

12.5% vol

Vein

Valge

Poolmagus

Kerge

8 - 10 °C

6

Iseloomustus

Dreamer Late Harvest Pinot Grigio on Rumeenia veini- ja Eesti grillimeistrite poolt spetsiaalselt välja töötatud grillivein!Kui siiani on olnud kõik Dreameri veinid maitselt magusad, siis Dreamer Late Harvest Pinot Grigio erineb just oma poolmagusa maitse tõttu ning on seeläbi sobivam natuke kuivema veini armastajatele.Dreamer Late Harvest Pinot Grigio on kauni helekollase kergelt roheka varjundiga poolmagusa stiiliga kerge ja värske grillivein. Aroomis on tunda mõnusat puuviljasust, mida saadavad mesised nüansid. Maitses tulevad esile küpsed ja troopilised puuviljad. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib ideaalselt erinevate salatite, valgest grill-lihast ja –kalast toitude kõrvale.

Salatid, taimetoidud
Suupisted
Vürtsikas

Lisainfo

Dreamer on olnud 25 aastat enimmüüdud ehk nr 1 veinikaubamärk Eestis! Lisaks on Dreamer üks enimmüüdud veinikaubamärk ka Baltimaades!

Dreameri edulugu Eestis sai alguse 1995.aastal, kui esimesena jõudis turule Late Harvest Chardonnay. Väga heale vastuvõtule järgnesid veinisarja laienemisaastad ning 2004. aastal koondati veinid Dreamer Late Harvest kaubamärgi alla.
2012. aastal sai vein uue välimuse, kaotamata samas oma head hinge ja isikupära.
Dreamer valikus on erinevates stiilides veine – nii magusaid kui poolmagusaid, nii pudelis kui pakis.
Tetrapakki villitud Dreamer veinid on mõistlikuks valikuks hinnatundlikumale kliendile, rõhutades keskkonnasäästlikke tarbimisharjumusi ning samas garanteerib tetrapakend Dreamer veini tuntud kvaliteedi.

Tootja koduleht: http://www.dreamer.ee/

Mine e-poodi