Dreamer Anniversary Chardonnay-Riesling 75cl

Dreamer Anniversary Chardonnay-Riesling 75cl

Rumeenia

The Iconic Estate SA

75cl

4740158009444

13.0% vol

Vein

Valge

Poolmagus

Kergelt täidlane

8 - 10 °C

6

Iseloomustus

Dreamer Anniversary valgel juubeliveinil on kuldkollane värvus roheka varjundiga. Delikaatses aroomis ja poolmagusas maitses on tunda eksootilisi puuvilju (ananass, melon, virsik ja banaan). Veinil on kreemjas ja hästi tasakaalus järelmaitse. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib ideaalselt kanalihast toitude, kala ja vürtsikate roogade kõrvale.

Vürtsikas

Lisainfo

Dreamer on olnud 25 aastat enimmüüdud ehk nr 1 veinikaubamärk Eestis! Lisaks on Dreamer üks enimmüüdud veinikaubamärk ka Baltimaades!

Dreameri edulugu Eestis sai alguse 1995.aastal, kui esimesena jõudis turule Late Harvest Chardonnay. Väga heale vastuvõtule järgnesid veinisarja laienemisaastad ning 2004. aastal koondati veinid Dreamer Late Harvest kaubamärgi alla.
2012. aastal sai vein uue välimuse, kaotamata samas oma head hinge ja isikupära.
Dreamer valikus on erinevates stiilides veine – nii magusaid kui poolmagusaid, nii pudelis kui pakis.
Tetrapakki villitud Dreamer veinid on mõistlikuks valikuks hinnatundlikumale kliendile, rõhutades keskkonnasäästlikke tarbimisharjumusi ning samas garanteerib tetrapakend Dreamer veini tuntud kvaliteedi.
2021.aasta kevadel lisandusid veiniperekonda uued Dreamer Delicious 3-liitrised veinid, mis sobivad nii oma rõõmsa pakendi kui soodsama hinna poolest hästi suurematele ja suvistele seltskonnaüritustele. Dreamer 25. juubeliaastal tähistame ja üllatame veel ka uute Dreamer Anniversary veinidega!

Tootja koduleht: http://www.dreamer.ee/

Mine e-poodi