Dreamer Anniversary Cabernet Sauvignon-Shiraz 75cl

Dreamer Anniversary Cabernet Sauvignon-Shiraz 75cl

Rumeenia

The Iconic Estate SA

75cl

4740158009420

13.0% vol

Vein

Punane

Poolmagus

Kergelt täidlane

16 - 18 °C

6

Iseloomustus

Dreamer Anniversary punasel juubeliveinil on sügav rubiinpunane toon, aroomis tunda mustsõstraid, maitses vürtse ja pipart. Veini ümar maitse pakub nauditavat marjasust, mille taustal on tunda pehmet ja magusat järelmaitset. Tegu on kergelt joodava ja poolmagusa punase veiniga. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib ideaalselt lihatoitude, lamba, burgeri ja šokolaaditordi kõrvale.

Grill

Lisainfo

Dreamer on olnud 25 aastat enimmüüdud ehk nr 1 veinikaubamärk Eestis! Lisaks on Dreamer üks enimmüüdud veinikaubamärk ka Baltimaades!

Dreameri edulugu Eestis sai alguse 1995.aastal, kui esimesena jõudis turule Late Harvest Chardonnay. Väga heale vastuvõtule järgnesid veinisarja laienemisaastad ning 2004. aastal koondati veinid Dreamer Late Harvest kaubamärgi alla.
2012. aastal sai vein uue välimuse, kaotamata samas oma head hinge ja isikupära.
Dreamer valikus on erinevates stiilides veine – nii magusaid kui poolmagusaid, nii pudelis kui pakis.
Tetrapakki villitud Dreamer veinid on mõistlikuks valikuks hinnatundlikumale kliendile, rõhutades keskkonnasäästlikke tarbimisharjumusi ning samas garanteerib tetrapakend Dreamer veini tuntud kvaliteedi.
2021.aasta kevadel lisandusid veiniperekonda uued Dreamer Delicious 3-liitrised veinid, mis sobivad nii oma rõõmsa pakendi kui soodsama hinna poolest hästi suurematele ja suvistele seltskonnaüritustele. Dreamer 25. juubeliaastal tähistame ja üllatame veel ka uute Dreamer Anniversary veinidega!

Tootja koduleht: http://www.dreamer.ee/

Mine e-poodi