Dr.H.Thanisch Riesling Alcohol-Free 75cl

Dr.H.Thanisch Riesling Alcohol-Free 75cl

Saksamaa

Mosel

Weingut Wwe.Dr.Thanisch/Erben

75cl

4062073029513

Valge

Poolkuiv

Kerge

8 - 10 °C

12

Iseloomustus

Käsitsi korjatud ja hoolikalt valitud Riesling viinamarjad pärinevad Moseli piirkonna viinamarjaistandustest. Need purustati vähesel määral ja jäeti seejärel 24 tunniks likku, enne õrna pessimist. Vein on kääritatud 4-5 kuud ilma kultuurpärmi või ensüüme lisamata. Pärast kääritamise lõppu lasti sellel veel mitu kuud settel laagerduda, et saavutada suurem stabiilsus ja komplekssus. Vein on vabastatud alkoholist (dealkoholiseeritud) vaakumprotsessi abil, mis on originaalse maitse säilitamiseks kõige parem protsess.
Seda värskendavat alkoholivaba veini iseloomustavad küpsete pirnide, rohelise õuna ja kollaste luuviljade komplekssed ja mahlased nüansid. Väga harmooniline elava, krõbeda happe ja kauni mineraalsusega.

Koostisosad: alkoholivaba vein (Riesling viinamarjadest), süsihappegaas, antioksüdant: vääveldioksiid. Sisaldab sulfiteid.
Toiteväärtus 100ml kohta: Energiat 89kJ/21 Kcal, süsivesikuid 5g, millest suhkruid 4,5g, vähesel määral rasvu, küllastunud rasvu, valku ja soola.


Tarbimissoovitus

Suurepärane alkoholivaba vein erinevate sündmuste tähistamiseks ning kergete roogade, näiteks salatite, hautatud kala ja linnulihaga, aga ka karri või risotoga.
Avatud pudelit säilitada jahedas suletuna ja tarbida 5 päeva jooksul.


Lisainfo

Dr. H. Thanisch veiniaiad asuvad Bernkastel-Kues’i linna piirides, Kesk-Moseli piirkonnas. Viinamarjad valmivad siin väga järskudel nõlvadel, kokku 12 hektaril. Piirkond on maailmakuulus oma parimate Rieslingu kasvualade poolest

Tootja koduleht: https://www.dr-thanisch.de/de/


Auhinnad

Hõbemedal - Mundus Vini non-alcohol

Mine e-poodi