Damm Complot IPA Beer 33cl CAN

Damm Complot IPA Beer 33cl CAN

Hispaania

S.A.Damm

33cl

8410793126139

6.6% vol

Õlu

24

Iseloomustus

COMPLOT IPA pärineb Pradesist Tarragonas Baix Campi piirkonnast. Piirkond, mille kliima ja mullastik on väga sarnane suurte humalakasvatuspiirkondadega üle kogu maailma. Pärast aastatepikkust vaatlust ja arvukate humalasortide kasvatamise erinevaid etappe leiti, et mõru Nugget’i sort kohanes maaga kõige paremini. COMPLOT IPA on esimene DAMM portfellis olev õlu, mis on valmistatud Vahemere humalatest.
COMPLOT IPA õlu on valmistatud 8 erinevast humalasordist, mis lisatakse protsessi eri etappides, et tuua rohkem kibedust või maitset.
COMPLOT IPA on intensiivne õlu, milles on tunda troopilisi ja tsitrusvilju.
Merevaigukarva, õrnade vase ja apelsini nootidega. Selle intensiivsed humalanoodid iseloomustavad klassikalise IPA stiili Vahemere versiooni isikupära. Aroomis küpsed puuviljad ja troopilised tsitruse noodid, mis tugevdavad selle värskust.

Koostisosad: vesi, ODRAlinnased, humal, pärm.


Tarbimissoovitus

Sobib suurepäraselt maitsvate roogadega nagu gurmeehamburgerid, grillliha ja sinihallitusjuustud.


Lisainfo

Damm on üks suurimatest Hispaania õllevabrikutest asukohaga Barcelonas. Tehase asutas saksa päritolu August Küntzmann Damm 1876 aastal. Sellest ajast peale on seal pruulitud parimaid vahemere maitseid veest, linnastest, riisist ja humalatest. Dammi õllevabrikut on võimalik igaühel Barcelonasse sattudes ka külastada, kuna tootmishoone on ühtlasi külastuskeskus.

Tootja koduleht: https://www.damm.com/en

Mine e-poodi